Arged Malesa TŻ Ostrovia

Arged Malesa TŻ Ostrovia

Tak brzmi oficjalna nazwa naszego zespołu, który będzie w nowym sezonie występował na torach Nice 1. Ligi Żużlowej. Do firmy Arged dołączył drugi sponsor tytularny – Malesa Pokrycia Dachowe.

Informację tą oficjalnie ogłoszono w sobotę 22 grudnia na konferencji prasowej zorganizowanej w siedzibie firmy Malesa, w Wojciechówce koło Kalisza. Prezes Radosław Strzelczyk prezentując sponsora tytularnego, podkreślił że jest to firma, która wspiera ostrowski żużle od trzech lat, a fakt mocniejszego jej zaangażowania w żużel odbiera jako wyraz zaufania dla polityki realizowanej przez klub.

Malesa – to firma rodzinna specjalizująca się w hurtowej i detalicznej sprzedaży pokryć i ociepleń dachowych, płyt warstwowych, akcesoriów do montażu dachów, systemów rynnowych oraz konstrukcji stalowych.

Właściciel firmy – Krzysztof Malesa podziękował władzom klubu za zaproszenie do grona sponsorów tytularnych. Jak mówił – na żużel chodzi od czasów Jacka Brucheisera i Franciszka Jaziewicza, a fakt że może obecnie wspierać finansowo ostrowski żużel jest dla niego źródłem  dużej satysfakcji. Przedstawiciele firmy podkreślali, że jako kibice żużla życzą drużynie walki o najwyższe cele, choć nastroje te tonował nieco prezes Strzelczyk mówiąc, że podstawowym celem na przyszły sezon jest stabilizacja klubu na poziomie pierwszoligowym.

Wiceprezes Ostrovii Waldemar Górski nie ukrywał satysfakcji z pozyskania kolejnego sponsora, a podsumowując dotychczasowe działania związane z pozyskiwaniem sponsorów stwierdził, że satysfakcja jest na poziomie 90%.

Z naszego klubu