Bajrne za Adama

Bajrne za Adama

Bjarne Pedersen zastąpi Adama Ellisa w składzie naszej drużyny, która w niedzielę zmierzy się w wyjazdowym meczu Polonią Bydgoszcz.

Trener Mariusz Staszewski jest konsekwentny w formowaniu składu biało-czerwonych na kolejne mecze ligowe. Słaby występ Adama Ellisa w derbowym pojedynku z Kolejarzem Rawicz sprawił, że kolejną okazję do startu otrzymał Bjarne Pedersen. Duńczyk pauzował dwa mecze po tym jak w meczu w… Rawiczu przywiózł tylko 7 punktów. Adam Ellis w debiucie spisał się dobrze,= zdobywając 10 „oczek”, ale wspomniany mecz derbowy, w którym trzy razy przyjeżdżał na metę ostatni przesądził, że Pedersen wskoczył do składu pod numerem 3 i pojedzie w parze ze Zbyszkiem Sucheckim.

Bydgoszczanie na niedzielny mecz wystawiają skład taki jak zaprezentował się na ostrowskim torze w meczu przegranym przez bydgoszczan 31:59. Jedyną niewiadomą pozostaje, czy pod numerem 12 wystąpi Matic Ivacic, czy też inny zawodnik z szerokiej talii jaką dysponuje w tym sezonie Polonia.

Mecz w Bydgoszczy będzie okazją do przełamania dla naszych juniorów, którzy ostatnich dwóch meczów nie mogą zaliczyć do udanych. W pierwszym meczu z bydgoszczanami zdobyli 8 punktów i powtórzenie tego wyniku w niedzielę byłoby dobrym wynikiem.

Zważywszy, że w 10. kolejce pauzuje Stal Rzeszów, wygrana Ostrovii za trzy punkty sprawi, że wrócimy na fotel lidera.

Początek meczu o 17:30.

Awizowane składy:

MDM Komputery TŻ Ostrovii Ostrów Wlkp.
1. Renat Gafurow
2. Kamil Brzozowski
3. Bjarne Pedersen
4. Zbigniew Suchecki
5. Nicolai Klindt
6. Kamil Nowacki
7. Marcel Studziński

Polonia Bydgoszcz:
9. Rene Bach
10. Oskar Ajtner-Gollob
11. Dimitri Berge
12.
13. Damian Adamczak
14. Tomasz Orwat
15. Mateusz Jagła

Z naszego klubu