Bandy pneumatyczne już gotowe!

Bandy pneumatyczne już gotowe!

Nowe, świeże i pachnące bandy pneumatyczne zainstalowano na ostrowskim torze.

Prace przygotowujące do nowego sezonu tor na Stadionie Miejskim idą pełną parą. Po bandach kinetycznych przyszedł czas na nowe bandy pneumatyczne. Ich montaż przebiegł sprawnie, szczególnie że pogoda okazała się dużo łaskawsza niż jeszcze kilka dni temu.

To oznacza, że można przygotowywać tor do pierwszych treningów, co stawia team Mariusza Staszewskiego w komfortowej sytuacji.

– Jeśli przejdziemy szybko weryfikację toru, to możliwe, że nawet już w środę lub w czwartek wyjedziemy na tor – mówi prezes Radosław Strzelczyk .

Przypomnijmy, że na najbliższy weekend ostrowski tor zarezerwowała dla siebie reprezentacja Danii, a ponieważ wiele wskazuje na to, że będzie on pierwszym gotowym obiektem do ścigania w Polsce, trudno się dziwić, że budzi on duże zainteresowanie innych ekip.

Wiele klubów widzi, że jesteśmy gotowi i chce u nas pojeździć – dodaje prezes Strzelczyk – wszystko będzie układać trener Mariusz Staszewski, ale w naszym parku maszyn będzie w najbliższym czasie bardzo tłoczno. Duńczycy przyjeżdżają do Ostrowa w grupie 30 osób. Tydzień później będą u nas Szwedzi i będzie ich jeszcze więcej, bo wraz z obsługą będzie to około 40 osób.

Zważywszy, że pierwszy ligowy mecz nasz zespół rozegra dopiero 22 kwietnia, trener Staszewski będzie miał dużo czasu na szlifowanie formy swoich zawodników i wyselekcjonowanie tych najlepszych.

Na mecze sparingowe zaprosiliśmy wszystkich zawodników zagranicznych i myślę, że wszyscy z tych sparingów skorzystają. Trener opracowuje odpowiedni plan, żeby to wszystko skoordynować, bo kadrę mamy liczną, ale kibice będą mieli okazję przed startem ligi zobaczyć w akcji całą naszą drużynę. Jazdy nam nie zabraknie i na pewno na pierwszy mecz do Rzeszowa pojedziemy dobrze przygotowani – podsumowuje Radosław Strzelczyk.

 

Z naszego klubu