Drugie podejście pod rewanż

Drugie podejście pod rewanż

Mecz rewanżowy o finał II ligi DMP przełożony z niedzieli na czwartek 7 września zaplanowano na godzinę 18:30, jednak gromadzą się nad nim i dosłownie i w przenośni ciemne chmury…

Prognozy pogody dla Lublina nie są niestety optymistyczne również na czwartek, gdyż przewidywane są dalsze opady deszczu, a że lubelski tor nie miał czasu by przeschnąć, nawet niewielkie opady mogą storpedować plany działaczy.

Biorąc to pod uwagę Główna Komisja Sportu Żużlowego we wtorkowym komunikacie podała informację, że terminem rezerwowym dla tego spotkania będzie piątek 8 września. Czy w tym dniu pogoda zechce być łaskawsza trudno orzec, nie mniej już na najbliższą niedzielę zaplanowany jest pierwszy mecz finałowy (w Lublinie lub w Ostrowie, ze Startem Gniezno) w związku z czym możliwości manewru są mocno ograniczone.

Można zakładać, że działacze z Lublina zrobią wszystko by przygotować tor na czwartkowy mecz, jako że ich lider Robert Lambert ma bardzo pracowity tydzień, w piątek startuje 2. rundzie Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, a w sobotę w lidze angielskiej.

Również nasi działacze woleliby, aby mecz udało się rozegrać w czwartek, w pełnych składach. Zawodnicy z Ostrowa są w pełnej gotowości do jazdy i jeśli tylko aura pozwoli obiecują walkę do końca w każdym biegu, z pełną świadomością stawki o jaką toczy się gra.

Przypominamy awizowane składy:

TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski:
1. Kenneth Hansen
2. Łukasz Sówka
3. Kamil Brzozowski
4. Patryk Dolny
5. Sam Masters
6. Kamil Nowacki

Speed Car Motor Lublin:
9. Bjarne Pedersen
10. Stanisław Burza
11. Paweł Miesiąc
12. Robert Lambert
13. Daniel Jeleniewski
14. Oskar Bober
15. Emil Peroń

Czwartkowy mecz zaplanowano na godzinę 18:30

Z naszego klubu