Efektowna prezentacja w Galerii Ostrovia

Efektowna prezentacja w Galerii Ostrovia

W Galerii Ostrovia odbyła się uroczysta prezentacja naszego zespołu oraz sponsora tytularnego, którym została firma Arged, specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań dla branży sanitarnej oraz profesjonalnej obróbce stali i tworzyw sztucznych.

W otoczeniu tłumu kibiców odbyła się w niedzielę 16 grudnia w Galerii Ostrovia prezentacja zespołu, który będzie walczył w sezonie 2019 na torach Nice 1. Ligi Żużlowej. Na scenie pojawiali się kolejno: Damian Szostak, Kamil Nowacki, Aleksandr Łoktajew, Renat Gafurow, Tomasz Gapiński, Nicolai Klindt i Grzegorz Walasek. Każdy z nich miał okazję w kilku słowach opowiedzieć o swoich planach na kolejny sezon.

Choć prezesi Radosław Strzelczyk i Waldemar Górski ostrożnie wypowiadali się o planach sportowych na przyszły sezon, to jednak duży entuzjazm kibiców wywołała zapowiedź Renata Gafurowa walki o najwyższe cele w lidze. Tomasz Gapiński mówił, że przyszły rok to dla niego 10-lecie współpracy z firmą braci Garcarków i cieszy się, że będzie mógł ów jubileusz uczcić startami w Ostrovii, z kolei Kamil Nowacki zadeklarował, że najbliższy sezon ma być najlepszym w jego dotychczasowej karierze.

Trener Mariusz Staszewski ma ambitny plan przygotowań do nowego sezonu, w tym m.in. sparingi z klubami z Ekstraligi, a wszystko to ma sprawić, by wykrzesać z zespołu maksimum możliwości. Tymczasem prezesi zakończyli sukcesem negocjacje w sprawie pozyskania sponsora tytularnego, którym w nowym sezonie będzie firma Arged.

Arged to znany w kraju i Europie producent systemów poziomujących urządzeń sanitarnych. Na rynku jest obecna od blisko 30 lat, a ostrowskim kibicom znana jest jako sponsor koszykówki i żużla. Więcej informacji na jej temat można znaleźć TUTAJ.

W nowym sezonie nasza drużyna występować będzie pod nazwą Arged TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski.

Z naszego klubu