Klub Biznesu po raz 7.

Klub Biznesu po raz 7.

Złoto i diamenty zdominowały siódme Śniadanie Klubu Biznesu TŻ Ostrovia, które tym razem odbyło się w Hotelu Lazur w Nowych Skalmierzycach.

Wrześniowe spotkanie rozpoczęło się niecodziennie, bo od prezentacji linii produkcyjnej serów pleśniowych Spółdzielni Mleczarskiej Lazur. Chwilę później uczestnicy mieli okazję zdegustować smak serów podczas Śniadania i obejrzeć krótki film ukazujący historię i teraźniejszość Lazura.

Spotkanie rozpoczął pełnomocnik zarządu Ryszard Chmielina, przypominając poprzednie Śniadanie, zorganizowane na murawie Stadionu Miejskiego, prezentując przy tym film z tego wydarzenia. Nie mogło też zabraknąć wspomnienia tragicznie zmarłego Tomasza Jędrzejaka.

W drugiej części wystąpiła Ewelina Tobiasz z firmy ATT Investments Europe z wykładem „Bezpieczne inwestycje w dzisiejszych czasach”. W trakcie wykładu zaprezentowała możliwości inwestowania w złoto i diamenty, zaś na najbardziej zaangażowanych słuchaczy czekały nagrody.

Najwięcej emocji wzbudziło losowanie wśród uczestników sztabki złota ufundowanej przez ATT Investments Europe.

W 7. Śniadaniu Klubu Biznesu wzięło udział ponad 30 przedsiębiorców. Kolejną okazją do spotkania się będzie niedzielny mecz z Kolejarzem Rawicz, a kolejne Śniadanie – już za miesiąc!

Z naszego klubu