Działacze Towarzystwa Żużlowego Ostrovia nie ustają w wysiłkach by wokół klubu tworzyć pozytywną atmosferę, zarówno w sferze sportowej, kibicowskiej, ale i biznesowej.

Nowym projektem, z którym TŻ Ostrovia wychodzi do lokalnych (i nie tylko) przedsiębiorców jest „Klub Biznesu TŻ Ostrovia”. Ideą projektu jest stworzenie platformy wymiany doświadczeń dla ludzi biznesu, których pasją jest sport żużlowy. Trawestując tytuł znanej audycji sportowej „Przy muzyce, o sporcie” , w ostrowskim środowisku ma być „Przy żużlu, o biznesie”. Właśnie temu służyć mają m.in. „Śniadania Biznesowe” w czasie których ostrowscy przedsiębiorcy skupieni wokół żużla będą mieli okazję lepiej poznać siebie, swoje firmy, co docelowo przełożyć się ma na konkretne wspólne działania biznesowe. Dla członków Klubu Biznesu podczas zawodów żużlowych będzie również wydzielony specjalny sektor na Trybunie Głównej, gdzie będzie można wspólnie kibicować, ale i kontynuować rozmowy biznesowe. Planowana jest także wymiana doświadczeń i kontaktów z innymi Klubami Biznesu działającymi w Polsce.

Warto w tym miejscu zwrócić uwagę, że już po roku działalności „TŻ Ostrovia” stała się dobrą marką zarówno w społeczności lokalnej, wśród kibiców, jak i w skali kraju, chociażby poprzez organizację spektakularnych i widowiskowych turniejów żużlowych. W tych okolicznościach przynależność do Klubu Biznesu TŻ Ostrovia stanowić będzie silny punkt w budowaniu wizerunku każdej firmy.

W minionym sezonie ostrowski stadion odwiedziło w sumie 48 tysięcy widzów, co daję średnią ok. 4 tys. na każde zawody. Klubowy profil na Facebook’u ma blisko 7 tysięcy fanów, zaś liczba odsłon klubowej strony WWW w okresie styczeń – październik 2017 sięgnęła 13 milionów.

Choć Klub Biznesu TŻ Ostrovia adresowany jest do sponsorów klubu to jednak przedsiębiorcy, którzy chcieliby jednorazowo wziąć udział w Śniadaniu Biznesowym, będą mogli otrzymywać bezpłatne zaproszenia, które można otrzymać kontaktując się z koordynatorem projektu p. Tomaszem Szulcem: tel. +48 799 065 361, mail: t.szulc@tzostrovia.pl

Najbliższe śniadanie KLUBU BIZNESU TŻ OSTROVIA: 17.05.2018 r.

POBIERZ OFERTĘ PARTNERSKĄ TŻ OSTROVIA S.A.