Po bardzo udanym sezonie 2018, przed nami nowe wyzwanie jakim będzie debiut w Nice 1. Lidze Żużlowej. Awans ten był naszym celem i marzeniem od początku działalności Towarzystwa Żużlowego Ostrovia S.A. Od początku jednak przyświecała nam idea, by awans sportowy był konsekwencją szeroko zakrojonych działań na polu budowy profesjonalnego klubu sportowego.

Działania nasze oparliśmy na czterech filarach:
• szkoleniu młodzieży,
• współpracy z kibicami,
• budowie zespołu ligowego,
• współpracy z lokalnym środowiskiem biznesowym.

Działania te w minionym sezonie przyniosły efekty w postaci zdobycia licencji przez trzech wychowanków szkółki, wspaniałą oprawą imprez żużlowych na Stadionie Miejskim, świetną atmosferą w zespole skupionym wokół osoby trenera Mariusza Staszewskiego oraz powołaniem i stałym rozwojem Klubu Biznesu TŻ Ostrovia. Konsekwentna praca na tych czterech obszarach złożyły się na sukces sportowy w postaci awansu do Nice 1. Ligi Żużlowej!

Jest to awans nie tylko sportowy, ale i wizerunkowy. Nice 1. Liga Żużlowa to produkt o wartości marketingowej przekraczającej 42 mln zł. Przekaz medialny 1. Ligi, to ponad 8 tysięcy publikacji w samym roku 2017, o łącznej liczbie ponad 11 miliardów jednostkowych odbiorców. To obecność w ogólnopolskich mediach. To wreszcie transmisje telewizyjne oglądane w całej Polsce.
Budowana od trzech lat unikatowa marka „TŻ Ostrovia” kojarzona jest z nowoczesnością i profesjonalizmem. Innowacyjne działania podejmowane przez zarząd są szeroko komentowane przez środowisko żużlowe i media. Przykładami tych działań mogą być: wzorcowo zorganizowana, finansowana ze środków klubu szkółka żużlowa, czy np. decyzja o pozyskaniu Moniki Nietykszy – pierwszej w dziejach ostrowskiego speedwaya dziewczyny z polską licencją żużlową.

Rosnące zainteresowanie TŻ Ostrovią potwierdza systematycznie rosnąca liczba kibiców. W minionym roku liczba fanów na klubowym FB wzrosła o ponad 60% z 6,7 tys. w listopadzie 2017 do 11 tys. w październiku 2018. Rosnąca popularność sportu żużlowego w naszym regionie to powód do ogromnej satysfakcji.

Pozytywny klimat wokół klubu budują również przedsiębiorcy skupieni w Klubie Biznesu TŻ Ostrovia. Organizowane co miesiąc Śniadania Klubu Biznesu to okazja do uzyskania wartościowej wiedzy na tematy związane z przedsiębiorczością, ale to przede wszystkim możliwość wymiany kontaktów i doświadczeń. Konsekwentnie dążymy do tego, by obecność w naszym Klubie przekładała się na wymierne korzyści biznesowe.

Przed nami kolejne ambitne wyzwania, które chcemy realizować zarówno z naszymi sprawdzonymi, jak i nowymi partnerami. Jesteśmy przekonani, że współpraca z Towarzystwem Żużlowym Ostrovia będzie dla Państwa ważnym elementem w budowaniu pozytywnego wizerunku Waszej firmy.

Radosław Strzelczyk
Prezes TŻ Ostrovia S.A.

Waldemar Górski
Wiceprezes TŻ Ostrovia S.A.


Choć Klub Biznesu TŻ Ostrovia adresowany jest do sponsorów klubu to jednak przedsiębiorcy, którzy chcieliby jednorazowo wziąć udział w Śniadaniu Biznesowym, będą mogli otrzymywać bezpłatne zaproszenia, które można otrzymać kontaktując się z koordynatorem projektu.

Mariusz Kołodziejczyk
tel. +48 603 554 646,
mail: m.kolodziejczyk@tzostrovia.pl


POBIERZ OFERTĘ PARTNERSKĄ TŻ OSTROVIA S.A.