List Otwarty do rzeszowskiego środowiska żużlowego

List Otwarty do rzeszowskiego środowiska żużlowego

Zarząd Towarzystwa Żużlowego Ostrovia z ubolewaniem przyjął do wiadomości informację o nieprzyznaniu ZKS Stali Rzeszów licencji na starty w Nice 1. Lidze Żużlowej na sezon 2019.

Zmagania obu naszych klubów na drugoligowym froncie elektryzowały kibiców w bieżącym roku i mieliśmy nadzieję, że podobnie będzie na torach pierwszej ligi.

Środowisko żużlowe Rzeszowa zasługuje na profesjonalny klub żużlowy walczący o najwyższe laury, dlatego w tej trudnej chwili chcielibyśmy zaapelować do kibiców, sponsorów i władz samorządowych Rzeszowa, aby wspólnie podjęli wyzwanie powrotu na żużlowe tory. Najlepszym przykładem, że nawet gdy „zgaśnie światło” warto podjąć takie wyzwanie jest Towarzystwo Żużlowe Ostrovia. Trzy lata temu rozpoczęliśmy żmudne dzieło odbudowy wizerunku i zaufania – kibiców, sponsorów i zawodników. Przez te lata zebraliśmy bagaż doświadczeń, z którego chcemy czerpać w latach kolejnych. Tym bagażem jesteśmy też skłonni podzielić się z każdym, kto chciałby z naszych doświadczeń skorzystać.

W imieniu całego ostrowskiego środowiska żużlowego życzymy Rzeszowowi jak najszybszego powrotu na żużlowe tory.

Jesteśmy z Wami!

Zarząd TŻ Ostrovia

Z naszego klubu