Marcowy rozkład jazdy

Marcowy rozkład jazdy

Na Stadionie Miejskim zawarczały już motocykle, na razie jeszcze treningowo, przy tej okazji przypominamy zatem kibicom gdzie i kiedy będzie można obejrzeć ściganie w wykonaniu naszych żużlowców.

Nim rozpocznie się ściganie, warto zajrzeć na Stadion Miejski w czwartek i w piątek 14-15 marca, wówczas bowiem na ostrowskim torze szlifować formę będzie reprezentacja Szwecji m.in. z Fredrikiem Lindgrenem, Andreasem Jonssonem czy Antonio Lindbaeckiem. Więcej o tym wydarzeniu piszemy TUTAJ

Na pierwszy sparing ekipa Mariusza Staszewskiego umówiła się z KS Toruń. Oba zespoły mają się zmierzyć w sobotę 16 marca w Toruniu na Motoarenie. Dzień później, czyli w niedzielę 17 marca odbędzie się rewanż na Stadionie Miejskim, który najprawdopodobniej rozpocznie się o godzinie 14:00.

Następny dwumecz sparingowy zaplanowano na środę i czwartek 20-21 marca, a przeciwnikami ostrowian będzie Sparta Wrocław. W środę o 15:30 obie drużyny jeździć będą na Miejskim, a w czwartek zmierzą się na Stadionie Olimpijskim.

W sobotę 23 marca o godzinie 15:00 ostrowscy kibice będą świadkami pojedynku Arged Malesa TŻ Ostrovii z mistrzami Polski Unią Leszno w Super Meczu. To wydarzenie będzie połączone z Memoriałem Rifa Saitgariejewa.

A już dzień później o 14:45 na Moto Arenie w Łodzi odbędzie się mecz Pólnoc-Południe, w którym wystąpi dwóch naszych zawodników: Grzegorz Walasek i Tomasz Gapiński.

I wreszcie 30 marca – długo wyczekiwana inauguracja Nice 1. Ligi Żużlowej! Na torze w Łodzi biało-czerwoni zmierzą się z niekryjącym ekstraligowych aspiracji Orłem Łódź. To spotkanie rozpocznie się wieczorową porą o 20:15, a będzie je można obejrzeć w kodowanej telewizji Eleven.

Na zakończenie miesiąca, w niedzielę 31 marca na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu odbędzie się Memoriał Tomasza Jędrzejaka, w którym ostrowianie będą mogli dopingować Grzegorza Walaska.

Mamy nadzieję, że aura nie pokrzyżuje powyższych planów i zarówno zawodnicy, jak i kibice będą usatysfakcjonowani wydarzeniami na żużlowych torach. Przy okazji przypominamy, że są jeszcze dostępne w sprzedaży karnety na sezon 2019.

Z naszego klubu