Młodzieżowe pary powalczą o finał

Młodzieżowe pary powalczą o finał

Zielona Góra, Toruń, Rybnik, Piła, Łódź, Opole i Ostrów – juniorskie pary z tych miast zmierzą się w piątek na Stadionie Miejskim w walce o Finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych.

Konfrontacja formacji juniorskiej MDM Komputery TŻ Ostrovii z przeciwnikami z wyżej notowanych klubów zapowiada się pasjonująco i choć awans do wrocławskiego finału, zaplanowanego na 20 lipca, zdobędą tylko dwa najlepsze zespoły, to podopieczni Mariusza Staszewskiego wcale nie stoją na straconej pozycji.

Faworytami z pewnością będą ekstraligowcy z Torunia i Zielonej Góry, którzy niedawno triumfowali w swoich rundach w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów, a ich liderzy Igor Kopeć Sobczyński i Sebastian Niedźwiedź popisali się kompletem punktów. Były to jednak triumfy przed własną publicznością. W Ostrowie tor powinien być handicapem biało-czerwonych. Szyki faworytom z pewnością będą chcieli pomieszać pierwszoligowcy, wszak nazwiska takie jak Skupień, Fajfer, czy Miśkowiak dobrze są znane kibicom żużla.

Zapraszamy kibiców na Stadion Miejski w piątek na godzinę 17:00. Biletem wstępu na zawody będzie program w cenie 10 zł.

Składy zespołów:

ROW Rybnik
1. Lars Skupień
2. Robert Chmiel
15. Przemysław Giera

Get Well Toruń
3. Igor Kopeć-Sobczyński
4. Marcin Kościelski
16. Daniel Kaczmarek

OK Kolejarz Opole
5. Mateusza Pacek
6. Adrian Bialk
17.

MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów
7. Kamil Nowacki
8. Marcel Studziński
18. Nikodem Bartoch

Falubaz Zielona Góra
9. Alex Zgardziński
10. Sebastian Niedźwiedź
19.

Euro Finannce Polonia Piła
11. Patryk Fajfer
12. Paweł Staniszewski
20. Piotr Gryszpiński

Orzeł Łódź
13. Jakub Miśkowiak
14. Mateusz Błażykowski
21.

Rozpoczynamy punktualnie, tak by zakończyć ostrowskie zawody zanim zawarczą motocykle we wrocławskim Speedway of Nations…

Z naszego klubu