Na Krosno – bez niespodzianek

Na Krosno – bez niespodzianek

Nie ma niespodzianek w składzie ostrowskiej drużyny, która w najbliższą niedzielę zmierzy się na torze w Krośnie z miejscowymi „Wilkami” w przedostatnim meczu rundy zasadniczej.

Choć Patryk Dolny dobrze zaprezentował się w ostatnim meczu z Opolem, potwierdzając pełną gotowość startową, to trener Mariusz Staszewski konsekwentnie trzyma się żelaznego składu i na mecz do Krosna posyła w bój Pedersena w parze z Sucheckim, Gafurowa z Brzozowskim oraz Klindta z juniorami – Nowackim i Studzińskim.

Zmiany, w porównaniu z poprzednimi meczami, nastąpią natomiast w ekipie gospodarzy. Dobrze jeżdżącego na krośnieńskim torze Kennetha Hansena zastąpi Patrick Hansen, co jest konsekwencją zapisów kontraktowych. Kenneth Hansen występuje w Krośnie na zasadzie wypożyczenia z… Ostrovii. Nasz klub zastrzegł w umowie wypożyczenia, że Duńczyk nie będzie zdobywał punktów w meczach przeciw biało-czerwonym, dlatego też trener krośnian zmuszony był dokonać korekty składu. Druga zmiana związana jest z powrotem na tor Marcina Rempały, który od maja leczył kontuzję, a w niedzielę zastąpi Mariusza Puszakowskiego.

KSM Krosno, mimo że zamyka tabelę 2.Ligi Żużlowej, to na własnym torze potrafi być groźnym przeciwnikiem. Krośnianie wysoko zawiesili poprzeczkę Stali Rzeszów, potrafili też pokonać Kolejarza Opole. Można zatem spodziewać się zaciętego meczu i choć nasz zespół będzie w nim faworytem to z pewnością będzie trzeba mocno powalczyć by dopisać do swojego dorobku kolejne 3 punkty.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00, a transmisję z niego będzie można oglądać na: https://polsport.live/ksmkrosnotv

Awizowane składy:

MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
1. Bjarne Pedersen
2. Zbigniew Suchecki
3. Renat Gafurow
4. Kamil Brzozowski
5. Nicolai Klindt
6. Kamil Nowacki
7. Marcel Studziński

KSM Krosno
9. Stanisław Burza
10. Patrick Hansen
11. Marcin Rempała
12. Josef Franc
13. Ilja Czałow
14.
15. Kamil Kiełbasa

Początek meczu: godz. 16:00 (1. bieg: 16:15)
Sędzia: Paweł Słupski
Komisarz toru: Tomasz Welc

Z naszego klubu