Rewanż – w optymalnych składach

Rewanż – w optymalnych składach

Swoich najmocniejszych zawodników wyślą w bój trenerzy Motoru i Ostrovii w rewanżowym meczu półfinałowym II ligi, który w niedzielę odbędzie się na torze w Lublinie.

Do składów obu zespołów powracają ich liderzy – Robert Lambert w Motorze i Sam Masters w Ostrovii. O ile działacze z Lublina mogą być pewni formy Anglika, o tyle dyspozycja Sama Mastersa  powracającego na tor po kontuzji obojczyka, będzie przed tym meczem niewiadomą. Drugą niewiadomą jest obsada w ekipie gospodarzy  zawodnika pod numerem 10, aczkolwiek w tym wypadku w grę wchodzą praktycznie tylko dwie kandydatury – Stanisława Burzy i Macieja Kuciapy.

Ostrowski mecz pokazał jak dużym wzmocnieniem formacji juniorskiej lublinian okazał się Oskar Bober, który na własnym torze jest w stanie zapunktować jeszcze lepiej. Kibice w Ostrowie zastanawiają się, co musiałoby się wydarzyć, aby niedzielny mecz wyglądał inaczej niż pierwszy tegoroczny występ naszych żużlowców na stadionie Motoru. Jedyną receptą wydaje się być równa jazda całego zespołu i wspięcie się na wyżyny umiejętności każdego z zawodników. Warto może zacytować w tym miejscu słowa trenera lublinian Dariusza Śledzia, który przed meczem w Ostrowie, że „każdy mecz jest inny”. Cieszy dobra dyspozycja ostrowskich juniorów, a cały zespół solidnie pracuje, aby być perfekcyjnie przygotowanym do rewanżu.

Nie ulega wątpliwości, że nasi zawodnicy dają w tym meczu z siebie wszystko, bez względu na to, czy będzie to ostatni ich mecz ligowy w tym sezonie, czy też otworzy on szansę Ostrovii na walkę o I ligę.

Awizowane składy
TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski:
1. Kenneth Hansen
2. Łukasz Sówka
3. Kamil Brzozowski
4. Patryk Dolny
5. Sam Masters
6. Kamil Nowacki

Speed Car Motor Lublin:
9. Bjarne Pedersen
10.
11. Paweł Miesiąc
12. Robert Lambert
13. Daniel Jeleniewski
14. Oskar Bober
15. Emil Peroń

Początek spotkania: 18:30

Z naszego klubu