Terminarz zawodów w sezonie 2017:

MARZEC

KWIECIEŃ

MAJ

CZERWIEC

LIPIEC

SIERPIEŃ

  • 06.08.2017r.   KSM Krosno – TŻ OSTROVIA S.A.
  • 20.08.2017r.   TŻ OSTROVIA S.A. – KM CROSS Lublin | runda finałowa
  • 27.08.2017r.   65  Turniej o Łańcuch Herbowy miasta Ostrowa Wielkopolskiego

WRZESIEŃ

  • 03.09.2017r.   KM CROSS Lublin – TŻ OSTROVIA S.A. | runda finałowa

 


Terminarz zawodów w sezonie 2016:

6 kwietnia – Eliminacje krajowe do IMŚJ, półfinał
17 maja – I runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski
21 maja – Memoriał im. Rifa Saitgariejewa
16 czerwca – Eliminacje Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski
30 czerwca – Eliminacje Brązowego Kasku
2 sierpnia – Turniej Zaplecza Kadry Juniorów
3 sierpnia – Turniej Zaplecza Kadry Juniorów
18 sierpnia – V runda Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski

Daty do ustalenia:
Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski
Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego


 Starty w sezonie 2016

Dawid Kostecki:
17.05 – I runda MDMW, Ostrów – 4 pkt
19.05 – II runda MDMW, Piła – 1 pkt
23.05 – III runda MDMW, Leszno – 2 pkt
09.06 – V runda MDMW, Zielona Góra – 1 pkt

Michał Kordas:
06.04 – Eliminacje krajowe do IMŚJ, Ostrów – 9. miejsce, 6 pkt
23.04 – Finał Nice Cup, Rybnik – 16. miejsce, 0 pkt
28.04 – Finał krajowych eliminacji do IMŚJ, Gdańsk – 17. miejsce, 0 pkt
Artur Winiarski:
Łukasz Sówka (wypożyczony do Polonii Bydgoszcz):
21.04 – Ćwierćfinał IMP, Opole – 18. miejsce, NS
01.05 – Polonia Bydgoszcz v Eko-dir Włókniarz Częstochowa – 1 pkt
08.05 – Orzeł Łódź v Polonia Bydgoszcz – 0 pkt
17.05 – I runda MDMW, Ostrów – 15 pkt
19.05 – II runda MDMW, Piła – 8 pkt
20.05 – Polonia Bydgoszcz v MRGARDEN GKM Grudziądz (sparing) – 8+2 pkt
23.05 – III runda MDMW, Leszno – 11 pkt
09.06 – V runda MDMW, Zielona Góra – 10 pkt
10.07 – Eko-dir Włókniarz Częstochowa v Polonia Bydgoszcz – 2 pkt
Dmytro Mostowyk:
23.04 – I runda IM Rumunii, Sibiu – 5. miejsce, 11+1 pkt
24.04 – II runda IM Rumunii, Sibiu – 3. miejsce – 14+1 pkt
30.04 – Autohaus Cup, Meissen – 3. miejsce – 10+2 pkt
03.05 – I runda IM Ukrainy, Czerwonograd – 6. miejsce – 8 pkt
04.05 – II runda IM Ukrainy, Równe – 6. miejsce – 10 pkt
17.05 – I runda MDMW, Ostrów – 4 pkt
19.05 – II runda MDMW, Piła – 0 pkt
04.06 – Ukraina v Słowacja, Czerwonograd – 9 pkt
09.06 – V runda MDMW, Zielona Góra – 9 pkt
19.06 – Memoriał Pavla Ionela, Sibiu – 4. miejsce – 14+w pkt
20.06 – I runda MIMW, Gorzów – 5. miejsce – 9 pkt
22.06 – II runda MIMW, Zielona Góra – 4. miejsce – 11 pkt