Świętuj z nami awans!!!

Świętuj z nami awans!!!

To już w najbliższą niedzielą spotkamy się na Stadionie Miejskim, by wspólnie świętować awans do Nice 1. Ligi Żużlowej.

Tradycyjnie już Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego zakończy żużlowy sezon w Polsce. Jak już informowaliśmy na naszym FB, stawka tegorocznego Turnieju stanowić będzie mieszankę rutyny z młodością, a całość uświetni finałowy wyścig poświęcony pamięci Tomasza Jędrzejaka.

Zorganizowanie tej wspaniałej imprezy nie byłoby możliwe, gdyby nie wsparcie firm, które doceniły wysoką jakość imprez żużlowych organizowanych na Stadionie Miejskim. Partnerzy Główni turnieju – Lotto i Tauron, to firmy dobrze znane każdemu kibicowi w Polsce. Partnerem imprezy została Poczta Polska, firma której szybkość jest równie bliska jak naszym żużlowcom. Jest nam niezmiernie miło, że Sponsorem Turnieju będzie Tiger Energy Drink. Po raz kolejny będziemy mogli również promować markę jaką jest Miasto Ostrów Wielkopolski.

Nie ma bardziej ostrowskiej imprezy niż Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, dlatego też chcielibyśmy w trakcie tych zawodów podziękować za owocną współpracę ostrowskim spółkom komunalnym: CRK S.A., OZC S.A., Wodkan i MZGM. Dziękujemy zarówno w imieniu własnym, jak i tysięcy naszych kibiców.

Osobne podziękowania za cały sezon należą się naszym partnerom zrzeszonym w Klubie Biznesu TŻ Ostrovii.

W tych okolicznościach pozostaje nam jedynie raz jeszcze zaprosić wszystkich kibiców na Stadion Miejski, w niedzielę na godzinę 14:00. Turniej zostanie rozegrany w formule: 20 wyścigów + 1 półfinał + finał „Bieg Pamięci Tomasza Jędrzejaka”.

A oto lista startowa:

1. Zbigniew Suchecki
2. Kamil Brzozowski
3. Grzegorz Walasek
4. Paweł Przedpełski
5. Damian Baliński
6. Nicklas Porsing
7. Krystian Pieszczek
8. Karol Żupiński
9. Bartosz Smektała
10. Grzegorz Zengota
11. Norbert Kościuch
12. Wadim Tarasienko
13. Sam Masters
14. Bjarne Pedersen
15. Renat Gafurow
16. Niels Kristian Iversen
R1. Kamil Nowacki

Przypominamy, że bilety można kupić na: bilety.tzostrovia.pl oraz w siedzibie klubu w godz. 09:00-16:00.

I pamiętajmy, że w niedzielę IDZIEMY NA WYBORY!

Z naszego klubu