Szwedzi potrenują w Ostrowie

Szwedzi potrenują w Ostrowie

Żużlowa reprezentacja Szwecji zamierza rozpocząć sezon tak samo jak przed rokiem. Zawodnicy Kraju Trzech Koron w marcu przyjadą do Ostrowa Wielkopolskiego, gdzie będą mieli krótkie zgrupowanie.

Reprezentacja Szwecji wybrała Ostrów jako cel swojego zgrupowania już drugi raz z rzędu. Tamtejszy tor każdego roku jest bardzo szybko gotowy do jazdy, przez co wielu zawodników właśnie tam rozpoczyna sezon.
Szwedzi przyjadą tutaj w maksymalnie najsilniejszym składzie, będzie to ekipa około czterdziestoosobowa. Zapraszamy kibiców, bo to będzie na pewno dla nich jakaś atrakcja, zobaczyć jak Szwedzi trenują u nas – powiedział prezes ostrowskiego klubu Radosław Strzelczyk w rozmowie z wlkp24.info.

Działacze MDM Komputery TŻ Ostrovia podkreślają, że nie zamierzają zamykać przed nikim swojego toru.

– Fajnie, że Szwedzi wybrali Ostrów, jako cel zgrupowania. Jeśli ktoś będzie chciał potrenować w Ostrowie, może się dogadać z klubem.

Jeśli pozwoli na to pogoda, zawodnicy Mariusza Staszewskiego już 17 marca odjadą pierwszy przedsezonowy sparing. Biało-czerwoni na Motoarenie mają zmierzyć się z tamtejszym Get Well Toruń. Rewanż odbędzie się dzień później na torze Stadionu Miejskiego.

Źródło: m.sportowefakty.wp.pl

Z naszego klubu